Manikúra a Nehtová Modeláž

Pro objednání pedikúry a nehtové modeláže volejte na telefonní číslo

739 166 063, Alžběta Valíčková

Stejně jako Vaše pleť i ruce potřebují péči, proto vám nabízím služby v oblasti manikúry. Upravené nehty jsou vizitkou nejen žen, ale také mužů.

Můžete si vybrat klasickou manikúru, dopřát rukám parafín pro jemnou a vláčnou pokožku, nebo si nechat nehty ošetřit japonskou manikúrou P.Shine, kdy jsou nehty lesklé i bez nanesení laku.

Nehtová modeláž je také jednou z možností, jak Vaše ruce udělat krásné. Nehty Vám mohu prodloužit, zpevnit a nazdobit podle Vašeho vkusu, věku, osobnosti nebo podle ročního období, či k různým příležitostem, jako jsou svatby, oslavy, nebo plesy.

Máte-li kvalitní nehty, není nutné aplikovat umělé tipy a gel se nanáší na vlastní nehet. Je-li nehtová modeláž prováděna pečlivě a řádně, nehrozí žádná zdravotní rizika. Nehty je doporučeno doplňovat gelem každé 3 až 4 týdny.

Při práci používám kvalitní materiály a při úpravě nehtů vycházím vstříc Vašim požadavkům a přáním. Můžete si vybrat z velkého množství, barevných gelů, třpytek a dalších zdobících komponentů. Výsledky mé práce si můžete prohlédnout v galerii fotek vlastní práce.

 

Komentáře jsou uzavřeny.