Pedikúra

Pro objednání pedikúry a nehtové modeláže volejte na telefonní číslo

739 166 063, Alžběta Valíčková

Pedikúra není jen pouhé odstranění zrohovatělé kůže na patách. Proto jsem pedikúru povýšila na opravdovou a důkladnou péči o Vaše chodidla.

  • Nabízím pedikúru základní

Tato procedura trvá kolem 1 hodiny. Po namočení chodidel ve vodní lázni vyčistím nehtové valy, udělám peeling nehtové ploténky, zkrátím nehty a ošetřím ztvrdlou kůži na chodidlech. Pak si můžete dopřát uvolňující masáž chodidel a lakování nehtů.

  • pedikúru Bylinnou

Pro péči o Vaše chodidla jsem si připravila opravdu delikátní bylinnou pedikúru. Odvary pro bylinné lázně si připravuji sama na základě konzultací s bylinářem Martinem Hradzkim z bylinkového obchodu Bylinářství U chytré Horákyně (www.chytrahorakyne-havirov.cz) a vlastních znalostí léčivých účinků bylin.

 

Průběh procedury

  • peeling chodidel peelingem s ionty stříbra
  • změkčující lázeň se solí z Mrtvého moře a bylinného odvaru
  • odstranění zrohovatělé kůže a otlaků
  • úprava tvaru nehtu, peeling nehtové ploténky
  • relaxační masáž masážní emulzí z bylinného extraktu s čertovým drápem

Před začátkem bylinové pedikúry Vám připravím bylinný čaj pro nalazení atmosféry k této krásně voňavé proceduře.

peeling s ionty stříbra – péče o nohy aktivní s tendencí k tvrdnutí kůže. Aktivní složky jsou ionty stříbra, oxid zinečnatý, bambucké máslo, inulín, krystaly soli

sůl z Mrtvého moře – obsahuje komplex minerálů hořčíku, draslíku, sodíku, vápníku. Má relaxační a regenerační účinek, čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z ní škodlivé látky

bylinný odvar – oteklým a bolavým nohám prospěje máta či heřmánek, které osvěžují a urychlují hojení ran. Vinná réva posiluje žilní stěny. Kaštan zlepšuje prokrvení pokožky a zmírňuje otoky, bolesti kloubů a svalů. Pelyněk osvěží unavená chodidla. Mateřídouškarozmarínšalvěj povzbudí krevní oběh. Dubová kůra sníží potivost nohou a odstraní zápach.

  • jako skutečnou lahůdku mám připravenou Labužnickou pedikúru

Jedná se o kombinaci pedikúry bylinové s hřejivým zábalem chodidel rašelinovým, bahenním nebo bylinným. Tato kúra trvá 90 minut a je skutečným požitkem z péče o Vaše chodidla.

 

pedikúra bylinná a labužnická jsou velmi vhodné jako dárek

 

 

Při pedikúře je obzvlášť důležité dodržovat hygienu, proto po každém klientovi nástroje desinfikuji a sterilizuji a každý klient má svůj pilník a houbičku v sáčku se svým jménem.

 

Komentáře jsou uzavřeny.