Havajská masáž LOMI-LOMI

Havajská masáž LOMI- LOMI (milující ruce) využívá velmi plynulých, měkkých i hlubokých technik a je prováděna hlavně předloktím a lokty s využitím váhy a těžiště těla. Je vhodná především pro ty z Vás, kteří denně jsou vystavováni psychickému a fyzickému tlaku, při přepracovanosti a nesoustředěnosti, při častých bolestech celého organismu, při pocitech ztuhlosti svalů a kloubních spojení, při vnitřní nerovnováze, nervozitě a podráždění.

Speciální technika a rytmus havajské masáže ve spojení s vůni aromatických olejů vyvolává hluboký terapeutický  a relaxační účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energii. Můžete se tak snadno odpoutat od každodenní reality a soustředit se na sebe a na svou relaxaci.

Havajská masáž LOMI-LOMI je terapie už odpradávna praktikovaná na havajských ostrovech. Byla označována za svatý rituál a předávána z generace na generaci. Vychází z léčitelské tradice, jejímž cílem je zachování celkového zdraví a harmonie člověka. Masáž se zaměřuje nejen na fyzický aspekt těla (simulace krevního oběhu a lymfatického systému, podpora přirozené detoxikace těla uvolnění kloubů, odstranění bolesti a stažení svalů), ale také na rozvoj psychické roviny. LOMI LOMI pomáhá uvolnit energetické bloky, energie může proudit tělem a tak dochází k odstranění blokád a vyrovnanosti organismu.

Komentáře jsou uzavřeny.